HÖR AV DIG!

Nedan hittar du adress och kontaktuppgifter till respektive avdelning.

HÖR AV DIG!

Nedan hittar du adress och kontaktuppgifter till respektive avdelning.

Bröderna Öhman AB är ett komplett entreprenadföretag med verksamhet sedan 1981. Vi tillhandahåller tjänster inom mark- och anläggningsarbeten i hela Sverige. Entreprenad, schaktning, krossning, bergsprängning, väg- och järnvägsbyggnationer samt massförflyttning. Inget uppdrag är för stort eller litet. Vi både säljer och transporterar grus, singel, sand, makadam och jord.

Bröderna Öhman AB är ett komplett entreprenadföretag med verksamhet sedan 1981. Vi tillhandahåller tjänster inom mark- och anläggningsarbeten i hela Sverige. Entreprenad, schaktning, krossning, bergsprängning, väg- och järnvägsbyggnationer samt massförflyttning. Inget uppdrag är för stort eller litet. Vi både säljer och transporterar grus, singel, sand, makadam och jord.

Thomas Öhman

VD

thomas@brohman.se
070-669 08 48

Hannah Wahlvik

Kontorschef

hannah@brohman.se
070-393 89 31

Michael Janson

Platschef

michael@brohman.se
070-669 09 59

Emil Öhman

Verkstadsansvarig

emil@brohman.se
070-669 08 74

Adam Öhman

Maskinansvarig

adam@brohman.se
070-665 04 84

Filip Öhman

Ansvarig skopor & slitdelar

filip@brohman.se
073-073 29 01

Kajsa-Lena Westerlund

Administratör

kajsa@brohman.se
070-537 11 90

Anna Renberg

Löner

anna@brohman.se
073-819 26 61

Mats Blomberg

Specialtransporter

trailerohman@gmail.com
070-669 11 91

Håkan Lindvall

Arbetsledare

hakan@brohman.se
070-369 72 35

Försäljning

Grus – 070 669 09 59 eller 070-393 89 31

Oljor – 070-669 08 74

07:00-16:00

Bröderna Öhman AB

info@brohman.se
0929-600 70

Tvärån 9
942 93 Älvsbyn